תמונת מופע: חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי- זכרונות מניו אורלינס

חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי- זכרונות מניו אורלינס

רקנאטי מוזיאון ת"א (מפת הגעה)
שישי, 28 מאי 2021 בשעה 21:00
מחיר 149 עד 189 ₪

פרטי הקונצרט

חוגגים 80 לאהרלה קמינסקי!​

זכרונות מניו אורלינס עם Eli & The Chocolate Factory

הג’אז הישן והטוב מתעורר לחיים, מופע מוסיקלי מרגש המשלב את המוסיקה של ניו-אורלינס, הבלוז והדיקסילנד, יחד עם שירים מוכרים ונשכחים של לואי ארמסטרונג, ריקודי צ’ארלסטון וצלילים מקובה והקאריבים.

Eli & The Chocolate Factory  מארחים את אמן הג´אז וכלי ההקשה הבינלאומי, אהרלה קמינסקי, מוותיקי מתופפי הג´אז בישראל, לקראת יום הולדתו ה- 80!

קמינסקי הוא מהמתופפים המשפיעים ביותר בתולדות המוסיקה הישראלית! ניגן בתופים וכלי הקשה במגוון רחב ובכמות עצומה של הקלטות מאז שנות השישים. תרומתו העיקרית למוסיקה הישראלית היא בתחום הג´אז. מלהקת פלטינה, לחלונות הגבוהים, הברנשים של פיאמנטה ועוד אלפי הקלטות.

Eli & The Chocolate Factory החלו את דרכם בנגינה חיה ומשוחררת ברחובות תל-אביב ובמסיבות סווינג קטנות. מאז התפתחו, צברו פופולריות רבה וקהל מעריצים וכיום זהו ההרכב המוביל בתחום הג’אז המסורתי, בהופעות על מגוון במות, ביניהן אירוח של נגן הקלרינט האגדי מניו-אורלינס ד”ר מייקל ווייט בפסטיבל ניו אורלינס בתל אביב.

במופע רפרטואר המבוסס על המקצבים והמוסיקה הפוליפונית של ניו-אורלינס: אלתור קבוצתי והתרחשות ספונטנית. שירי בלוז ישנים, ספיריצ’ואלס, שירי אהבה משנות העשרים וריקודי צ’ארלסטון משיקגו נפגשים במופע מגוון ועשיר של מוסיקה כריזמטית וצבעונית שכנראה תישאר לנצח: הג’אז של ניו-אורלינס ושנות העשרים.

אמן אורח: אהרלה קמינסקי תופים |

אלי פרמינגר חצוצרה | אמנון בן ארצי טרומבון | ג’ס קורן סקסופון |

אילן סמילן בנג’ו | טל קוהן קונטרבס | רני בירנבאום תופים

צפה בסרטון

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים