פרטי הקונצרט

עמיקם קימלמן סקסופונים  וניהול מוזיקלי 

דני גוטפריד פסנתר

עידן וליש טרומבון 

רמי שולר ויברפון 

דימיטרי גרודסקי בס 

גיל לדין תופים  

גלעד דוברצקי כלי הקשה 

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל [email protected] ואנו נסירן.

אין מפגש מרגש יותר מאשר בין פסטיבל יפוג'אז והמחזמר 'קזבלן' המתרחש ב'שטח הגדול' ביפו. קזבלן הוא מחזה מצליח מאת יגאל מוסינזון משנת 1954שהפך למחזמר בשנת 1966 ועובד לסרט קולנוע ישראלי באותו השם בשנת 1973 בכיכובו של הזמר הלאומי והאייקוני שלנו, יהורם גאון, אשר כיכב הן במחזמר והן בסרט. המחזה נוגע במספר סוגיות הקשורות לחברה הישראלית, בהן השסע העדתי בישראל, יחסי אשכנזים–מזרחים, נישואים בין-עדתיים ועוד. במרכז הסיפור - המציג את חייהם של תושבי שיכון רעוע ביפו באזור השטח הגדול - ניצב קזבלן, עולה ממרוקו המנהיג חבורת בריונים יפואית. קזבלן מאוהב בבתו של ראש השיכון, עולה מפולין, אך האחרון אינו מסכים שבתו תתראה עם קזבלן ותנהל איתו קשר רומנטי, בגלל המוניטין של קזבלן כפושע חסר תרבות. במהלך העלילה מואשם קזבלן בגניבה ומשם והלאה העלילה מתרכזת במאבקו להוכיח את חפותו.

המחזמר נכתב על ידי יגאל מוסינזון, הופק על ידי המפיק האגדי גיורא גודיק,  בוים על ידי יואל זילברג ושיריו, כגון 'יש מקום', 'כל הכבוד' , 'רוזה' ו'כולנו יהודים', שנכתבו על ידי עמוס אטינגר, דן אלמגור וחיים חפר, והולחנו על ידי דובי זלצר. כולם הפכו ללהיטים ידועים המלווים מאז ועד היום את פס הקול הישראלי ויקבלו אינטרפרטציות ג'אזיות אמנותיות, בהפקה מיוחדת לפסטיבל יפוג'אז.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים