תמונת מופע: I've got rhythm  - אמריקאי בפאריז - פסטיבל יפוג'אז

I've got rhythm - אמריקאי בפאריז - פסטיבל יפוג'אז

פסטיבל יפוג'אז 2021
מרכז המוסיקה העירוני תל אביב- יפו (מפת הגעה)
שבת, 26 יוני 2021 בשעה 20:00
מופע זמין גם בחבילה :חבילת 3 מופעים יפוג'אז יוני 2021
מחיר 139 ₪

פרטי הקונצרט

עמוס עבר הדני גיטרה וניהול מוזיקלי

דניאל לבנון שירה

שירה גבריאלוב שירה

עדי רנרט פסנתר

מארק רוזן סקסופון

יוראי אורון בס

אורן בלבן תופים

צילום: עופר חג׳יוב, Moshae Chitayat, דנה רם, אליס פלויד

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל [email protected] ואנו נסירן.

אמריקאי בפריז היא יצירה תזמורתית, תוכניתית שהלחין המלחין האמריקני ג'ורג' גרשווין ב-1928. בהשראת נופיה המרהיבים והאנרגיה של בירת צרפת בשנות ה-20 של המאה ה-20. גרשווין התרשם מתנועת כלי הרכב הרבה ומצפירות המוניות בשאנז אליזה. אלו, יחד עם חוויות של בדידות וגעגועים מצאו את ביטויים ביצירה "אמריקאי בפריז".  ב-1951 הפיקה חברת MGM סרט מוזיקלי בהשראת היצירה תחת אותו שם. המוזיקה בסרט הייתה כולה של ג'ורג' גרשווין, וכללה קטעים מהיצירה בשילוב קטעי מוזיקה אחרים. את המילים לשירים כתב איירה גרשווין, אחיו של ג'ורג'. הכוכב הראשי ג'ין קלי גילם צייר אמריקני צעיר שמנסה להצליח בפריז, וקלי אף יצר את הכוריאוגרפיה לסרט. לצדו שיחקה ורקדה לסלי קארון, והבמאי היה וינסנט מינלי.  השירים מתוך הסרט זכו לאין ספור ביצועים על ידי מיטב מוזיקאי הג'אז וביניהם ניתן למנות את Our Love Is Here to Stay, I Got Rhythm, I'll Build a Stairway to Paradise, S Wonderful Nice Work If You Can Get It, Embraceable You, Strike Up the Band

The Isolation Blues band הוא פרויקט מוזיקה קהילתי שנוצר ע״י עמוס הדני ודניאל לבנון בפרוץ משבר הקורונה. הפרויקט משלב נגני ג׳אז בלוז ופולק מהארץ והעולם שתורמים את חלקם מרחוק ויוצרים שיתופי פעולה נועזים, על מנת להחיות את המוזיקה האהובה עליהם. הלהקה זכתה לקהל מאזינים תומך בערוץ היוטיוב, ובימים אלה מוציאה לאור אלבום בכורה לרדיו ולשירותי הסטרימינג. האלבום הוא חגיגה של ג'אז, בלוז ופולק, להיטים על זמניים שכולנו אוהבים.

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים