פרטי הקונצרט

"המגפיים האלה נועדו להליכה" – מחווה לננסי סינטרה ופטסי קליין עם Cait Jones & Tal Ronen Quintet (ניו יורק)

פטסי קליין, שהמוזיקה שלה עברה דורות, הותירה חותם בל יימחה על התרבות האמריקאית. קולה שאין לטעות בו וההגשה הלבבית הפכו אותה לפורצת דרך במוזיקת הקאנטרי ומחוצה לה. מהבמה ועד המסך, השפעתה מהדהדת בז'אנרים, ומדגימה את המשיכה האוניברסלית והרלוונטיות המתמשכת של המוזיקה שלה. האירוע הזה מבטיח להיות חוויה בלתי נשכחת עבור מעריצים ותיקים וחדשים כאחד.

כשאנו חוגגים את ננסי סינטרה, נעוף אל הלהיטים האייקוניים שלה כמו These Boots Are Made for Walkin ו-Bang Bang (My Baby Shot Me Down). קולה החונק והרוח המרדנית שלה כבשו את הקהל, והותירו חותם בל יימחה על תרבות הפופ. בואו נכבד את מורשתה עם גרוב בקצב של הסווינג של שנות ה-60 המקפיצות.

אל תחמיצו את הערב יוצא הדופן הזה של מוזיקה, נוסטלגיה ומנגינות מרגשות. זוהי מחווה לשתי אמניות יוצאות דופן שממשיכות לעורר ולהקסים אותנו עד היום.

 

בהשתתפות:

Cait Jones שירה (ניו יורק)

Tal Ronen בס וניהול אמנותי (ניו יורק/ ישראל)

Omer Ashano כינור

Gil Livni גיטרה ובנג׳ו

Yonatan Riklis פסנתר  

Yonatan Rosen תופים

 

צילום: Nina Galicheva

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להוראות משרד הביטחון.

צפה בסרטון

כל התאריכים

מערכת למכירת כרטיסים