תמונת מופע: דואט לפסנתר של ניו אורלינס

דואט לפסנתר של ניו אורלינס

מוזיאון תל אביב לאומנות - אולם רקנאטי (מפת הגעה)
יום שבת, 1 יוני 2024 בשעה 11:30
משך: שעה ו-20 דקות
מחיר 169 עד 199 ₪

פרטי הקונצרט

סולנים:  (ברלין) Hila Kulik, Jan Luley – פסנתר

סיפורו של הפסנתר של ניו אורלינס הוא סיפורו של כל עולם הג'אז. נגני הפסנתר היוו את עמוד השידרה של מוסיקת הג'אז. סקוט ג'ופלין וסגנון ה"ראג", ג'לי רול מורטון, דיוק אלינגטון, קאונט בייסי, אוסקר פיטרסון, תולוניוס מונק, הרבי הנקוק וצ'יק קוריאה. כל אחד והפסנתר שלו – אך כולם צמחו על ברכי–הפסנתר של ראשית ימי הג'אז בניו אורלינס.

הפסנתרנית הראשונה שלנו בעולם הג'אז, הילה קוליק, תככב לצידו של ז'אן לולי, איש ניו אורלינס ומומחה עולמי למוסיקה העשירה של הפסנתר הניו אורלינסי.
ערב שונה מכל רסיטל פסנתר ששמעתם, עם הספונטניות והמעוף שבחיבור בין השניים.

Jan Luley שהעיתונות כינתה אותו "קוסם הקלידים" (Schw bische Zeitung) ו"טיטן הקלידים של פסנתר הכנף" (FAZ), הוא אחד מהפסנתרנים המגוונים ביותר של זמננו. אהבתו למוסיקה הקריאולית ולסגנונות הנגינה השונים בפסנתר מניו אורלינס מדבקת, שובת לב וממלאת את הקהל שלו בעוצמה חיובית. בכל אחד מהקונצרטים מרובי הפנים שלו הוא מדגים איך אמנות גדולה יכולה גם להיות פשוט מהנה! הנגינה שלו בפסנתר מלאת אנרגיה, חידתית ושנונה, עתירת רגשות עמוקים. 

Jan Luley ניגן עד היום בלמעלה מ-2500 קונצרטים ב-18 מדינות ברחבי העולם. הוציא כ-20 אלבומים, רובם בלייבל שלו Luleymusic Records. בשנת 2011 הוא קיבל תעודה ממיטשל לנדריה, ראש עיריית ניו אורלינס דה אז, כהוקרה על תרומתו למסורת המוסיקלית ולמוסיקאים בניו אורלינס.

 

צילום: Maya Iltus/ luleyfoto.de

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להנחיות הממשלה ופיקוד העורף 

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים