תמונת מופע: לילות לואיזיאנה

לילות לואיזיאנה

אולם אסיא-מוזיאון ת"א לאמנות (מפת הגעה)
יום חמישי, 30 מאי 2024 בשעה 21:00
משך: שעה ו-20 דקות
מחיר 169 עד 199 ₪

פרטי הקונצרט

חזרה ל"רנסנס" של הג'אז. לבלוז, לשירים הישנים, אל מצבי הרוח של ניו אורלינס הישנה, עם הזמרת הנפלאה Ginea Adi Wolf.

שירים נצחיים כמו: House Of The Rising Sun ,On The Sunny Side of the Street , Route 66, ועוד מנגינות נפלאות, ייקחו אותנו לשנים הראשונות של הג'אז, אל כור ההיתוך של הקצב, כלי הנגינה ושילוב התרבויות בין מזרח למערב אשר התחולל במדינת לואיזיאנה .

הזמרת, הפזמונאית, השחקנית והציירת, ג'ינאה "עדי" וולף, במקור מברמודה, אח"כ מלונדון ואח"כ מגרמניה היא "The voice to be heard", כפי שכתב המגזין "L'Afritude".

היא שולטת בכל הניואנסים: בין קול רך כמשי להתפרצות של הר געש. המוזיקה זורמת ממנה באופן טבעי לחלוטין והיא עמוקה ורגשית עד עליזה ונינוחה להפליא.

היא השתתפה במספר רב של תפקידים מובילים בסרטים ומחזות זמר, כמו התפקיד הראשי של בילי הולידיי ב-The Billie Holiday Story או Jesus Christ Superstar ומביאה לבמה את הניסיון האמנותי רחב היריעה שלה, בקולה הייחודי ובביצועים מרשימים בין סול, בלוז, רוק וסווינג. ב-2012 היא שרה בטקס הפתיחה של אולימפיאדת לונדון בכיכר טרפלגר.

Jan Luley שהעיתונות כינתה אותו "קוסם הקלידים" (Schw bische Zeitung) ו"טיטן הקלידים של פסנתר הכנף" (FAZ), הוא אחד מהפסנתרנים המגוונים ביותר של זמננו. אהבתו למוסיקה הקריאולית ולסגנונות הנגינה השונים בפסנתר מניו אורלינס מדבקת, שובת לב וממלאת את הקהל שלו בעוצמה חיובית. בכל אחד מהקונצרטים מרובי הפנים שלו הוא מדגים איך אמנות גדולה יכולה גם להיות פשוט מהנה! הנגינה שלו בפסנתר מלאת אנרגיה, חידתית ושנונה, עתירת רגשות עמוקים.

Jan Luley ניגן עד היום בלמעלה מ-2500 קונצרטים ב-18 מדינות ברחבי העולם. הוציא כ-20 אלבומים, רובם בלייבל שלו Luleymusic Records. בשנת 2011 הוא קיבל תעודה ממיטשל לנדריה, ראש עיריית ניו אורלינס דה אז, כהוקרה על תרומתו למסורת המוסיקלית ולמוסיקאים בניו אורלינס.

לראשונה בישראל!

בהשתתפות:

Ginea Adi Wolf שירה (לונדון)

Jan Luley פסנתר (ברלין)

Jerome Etcheberry חצוצרה (פריז)

Dean Tsur סקסופון

Ziv Grinberg בס

Yonadav Halevy תופים

 

צילום: www.luleyfoto/ Patrick Martineau/ Amit Ofek/ Daniel Fainberg/ Demitri Mokarenko

*כל התמונות מפורסמות בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים. באם אתם מרגישים נפגעים מפרסום תמונות אלו, אנא הודיעונו מיידית למייל info@shamayim.co.il ואנו נסירן.

*ניתן לבטל כרטיסים בתוך 14 ימים מיום עשיית העסקה, ובלבד שהביטול ייעשה לפחות שבעה ימים, שאינם ימי מנוחה, קודם לתאריך המופע.
בניכוי דמי ביטול בגובה של 5% מסכום העסקה או 100 שקל, הנמוך מביניהם.

*הזכות לשינויים שמורה. קיום האירוע בהתאם להנחיות הממשלה ופיקוד העורף 

צפה בסרטון

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים